Осветлете ја вратоврската со RGB бои

Код: 88-193
1 364 ден 1 116 ден Цена без ДДВ: 930 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Осветлете ја вратоврската со RGB бои што најдобро се истакнува на дискотека, клуб, забава или фестивал и е вистинскиот додаток за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и особено оригинални.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Осветлете ја вратоврската со RGB бои што најдобро се истакнува на дискотека, клуб, забава или фестивал и е вистинскиот додаток за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и особено оригинални.   Погоден и за подарок за најблиските. Можете да купите вратоврски онлајн во нашата е-продавница. На вратоврската е црна, трепка во различни бои - црвена, сина, зелена.

Напојување: батерија со копчиња LR 44 (AG13, 357A)
Функции: наизменично трепкање, брзо трепкање, брзо трепкање

Должина на вратоврската: 32,2 см
Ширина на вратоврската: 7,5 см

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена