GLUWY трепкачка вратоврска - LED разнобојна

Код: 88-231
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

GLUWY трепкачка вратоврска - LED разнобојна. Можете да изберете до 11 режими на осветлување (различни бои + стил на осветлување).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

GLUWY блескава вратоврска - LED разнобојна е најновиот гаџет во модниот свет на денешните млади луѓе. Со оваа сјајна вратоврска сигурно ќе блескате на секоја забава, дискотека или фестивал. Затоа, ако сакате да бидете во центарот на вниманието и сакате да блескате , оваа КУЛ светлечка вратоврска е вистинскиот избор.

лед светло повеќебојна вратоврска

GLUWY е нов лајфстајл моден бренд за сите млади луѓе кои имаат свој специфичен LED стил за забава.

лепливо лого

Вратската може да блесне или да трепка со различна боја што можете да ја приспособите врз основа на вашата облека или расположение. Можете да изберете до 11 режими на осветлување (различни бои + стил на осветлување) . Вратовката е опремена со USB порта преку која можете да ја надополните со вклучениот USB кабел, кој потоа може да се вклучи во приклучок, компјутер или лаптоп. При полнење, вратоврската трепка со црвена боја. Престанува да трепка кога е целосно наполнето. Траењето на батеријата е до 5 часа .

За да го вклучите или промените режимот на осветлување, притиснете го копчето што се наоѓа во вратоврската од предниот дел на USB конекторот за полнење. Кога копчето ќе се притисне подолго, светлото се гаси.

Достапни се до 11 режими на осветлување!

7 различни статични бои - црвена, зелена, сина, жолто-портокалова, цијан, виолетова, виолетово-бела
4 режими за промена на бојата:
бело трепка (трепка во виолетово-бело)
непречено префрлување на бои (боја на градиент проследено со бавно трепкање)
трепкање на бојата (постепено трепка во сите бои)
непречено и брзо префрлување на бои (градиентна боја проследена со брзо трепкање)

Содржина на пакетот:

1x LED вратоврска
1x USB кабел за полнење

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена