Скролачка тока - Црвена металик

Код: 03-001
2 356 ден Цена без ДДВ: 1 964 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Скролачка тока - Бидете оригинални, бидете жешки, бидете кул и изберете ја најдобрата брава за лизгање и програмабилна led појас и добијте ја вашата порака забележана.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Пафта за лизгање ЦРВЕНО - Бидете оригинални, бидете жешки, бидете кул и изберете ја најдобрата тока за лизгање и програмабилна led појас и привлечете ја вашата порака забележана.. Нема ништо полесно отколку да дојдете на забавата да напишете порака и само почекајте ги љубопитните погледи на сите луѓето. Таа одлука ќе ја оставиме на вас

  • Прилагодување на брзината и осветленоста на одборот
  • Може да складира до 6 пораки, секоја порака долга 256 знаци
  • Тип на батерија - 2x CR2032
  • Избор на LED: сина, црвена
  • Продавам само лед брава за појас - без ремен

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена