Појас - бел

Код: 03-010-1
744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Појас - бел

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Се продава бел појас по поволна цена што може да го купите онлајн во нашата веб-продавница. Ременот без тока е идеален за вметнување купена брава.

Боја: Бела
Должина: 110 см

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%
100%
Irina Nitu

Многу задоволна

Кул манија добро се однесува со клиентот (ги зема предвид опциите, објавува какво било доцнење што може да се случи, трајно комуницира со вас)
Брашно од појас
Се носи секојдневно со сменети токи и трае 6 месеци, дури и успешно
немам

Многу задоволна

Преведено од: ro