Мини USB клуч од 16 GB - Mini Cooper

Код: 17-027
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Мини USB клуч од 16 GB - Mini Cooper. Достапно во нашата е-продавница. Чувајте ги вашите важни датотеки во овој уникатен USB клуч.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Мини USB клуч од 16 GB - Мини купер. Достапно во нашата е-продавница. Овој уникатен модел е во форма на популарен Mini Cooper автомобил со прецизна обработка , што никој нема да го занемари. Може да се користи како приврзок и како USB клуч за пренос на датотеки. Погоден како оригинален подарок и за мажи и за жени. Во нашата е-продавница можете да купите различни квалитетни и смешни USB клучеви по одлични цени.

  • Капацитет: 16 GB
  • Материјал: метал, легура на цинк


Спецификации:

Капацитет: 16 GB
USB брзина: USB 2.0
Компатибилен со: Windows, Mac OS и Linux
Работна температура: 0 ° C до 60 ° C (32 ° F до 140 ° F)
Работна температура: -20 ° C до 85 ° C (-4 ° F до 185 ° F)


Пакетот вклучува:

1x USB клуч

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена