Осветлете трегери за мажи - сини

Код: 88-194
1 612 ден Цена без ДДВ: 1 344 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Осветлете машки трегери - сини, најдобро се истакнуваат во дискотека, клуб, забава или фестивал, тоа е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и да бидете кул.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Осветлете машки трегери - сини, најдобро се истакнуваат во дискотека, клуб, забава или фестивал, тоа е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и да бидете кул. Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите онлајн во нашата е-продавница. Машките трегери се сини, и блескаат во сина боја.

LED машки трегери

Напојување: контролна кутија (2 x CR2032)
Функции : сè уште свети, брзо трепка, бавно трепка

Должина на машки трегери: прилагодливи

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

85%