Сет за сервирање - професионален прибор за јадење за готвачот

Код: 11-436
4 278 ден 3 038 ден Цена без ДДВ: 2 531 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Сет за сервирање - професионален прибор за јадење за готвачот. Сетот ги содржи сите алатки потребни за совршено сервирање на чинијата.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Сет за прибор за јадење за готвачот. Сетот ги содржи сите алатки потребни за совршено послужување на чинија за домашен готвач или повремен професионален готвач. Висококвалитетниот кујнски прибор е спакуван во стилска футрола за тркалање изработена од вештачка кожа, со простор за 2 дополнителни додатоци, за лесно и практично носење на потребните алатки со вас. Алатката е изработена од нерѓосувачки челик. СЕТ ги содржи следните компоненти: 6" Офсет пинцети, 8" права пинцета, шпатула, голема перфорирана лажица за сервирање, лажица за сос, лажица за сервирање, шише за цедење сос изработено од пластика за храна со 7 екстензии, силиконски стругалка. Украсете ја вашата чинија на професионално ниво благодарение на луксузниот сет за сервирање.

сет за сервирање

Сет за сервирање за готвачот во кожна футрола

готвач за сервирање

Украсете ја вашата чинија на професионално ниво благодарение на луксузниот сет за сервирање

сет за готвач прибор за јадење

Спецификација:

Материјал: нерѓосувачки челик, вештачка кожа, пластика
Димензии: 36x24,5x4,5 cm
Тежина: 400гр

Содржина на пакетот:

Офсет пинцета 1x 6".
Директна пинцета 1x 8".
1x шпатула
1x голема перфорирана лажица за сервирање
1x лажица сос
1x лажица за сервирање
1x шише за цедење сос од пластика за храна со 7 наставки
1x силиконски стругалка
1x Покривка за компоненти од вештачка кожа

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена