Маска за еквилајзер DJ RAVE - чувствителна на звук

Код: 88-165
1 550 ден 1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Маска за еквилајзер DJ RAVE - чувствителна на звук, која најдобро се истакнува на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, на забава или фестивал.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Маска за еквилајзер DJ RAVE - чувствителна на звук, која најдобро се истакнува на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, на забава или фестивал е вистинската инвестиција за вас, доколку сакате да привлечете внимание, а особено да бидете кул. Маската е опремена со сензор за звук и трепка во зависност од тоа како свири музиката (или од различни звуци или говор, итн.). Се продаваат Rave Electro LED маски - сите ќе ви позавидат.

Ел. напојување: контролна кутија (2 x AAA батерии не се вклучени)
Функција: трепка со звук (музика, говор, итн.)

dj маска чувствителна на звук

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена