Лед Худи - неонско сино

Код: 01-095
3 658 ден 3 038 ден Цена без ДДВ: 2 531 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Led Hoodie - Neon Blue, со која ќе блеснете и ќе бидете во центарот на вниманието меѓу пријателите каде и да сте

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Led Hoodie - Neon Blue , со кој ќе блескате и ќе бидете во центарот на вниманието меѓу пријателите каде и да сте. Секој е обложен со неонски влакна околу патент и хауба, така што ќе имате кул забава во стилот на Tron.

Идеален за употреба во дискотеки, клубови, на забава или фестивал и е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да привлечете внимание и да бидете кул. Различни режими како брзо трепкање, бавно трепкање и стабилно светло.

LED качулка

Спецификации на производот:

  • 100% памук
  • 2x AAA батерии (не се вклучени)
  • Вклучен Ел инвертер (контролен кабинет од влакна).
  • Флексибилен и издржлив на вода
  • Пред миење мора да се отстрани Ел инвертер
  • Рачно миење само - не потопувајте ниту еден дел од влакната
  • Карактеристики: брзо трепкање, бавно трепкање и постојано светло

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (4)

95%