Party Neon Fiber 2,3 mm + звучен инвертер El 9V

Код: 101-3
1 736 ден 1 488 ден Цена без ДДВ: 1 240 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Party Neon fiber 2,3 mm (боја по ваш избор) + Сет El Inverter 9V чувствителен на звук. При нарачка можете да изберете која било комбинација на бои El party влакна.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Party Neon fiber 2,3 mm (боја по ваш избор) + Сет El Inverter 9V чувствителен на звук

Кога нарачувате, можете да изберете која било комбинација на бои на Glow El Wires.
(Само напишете на белешка за нарачка која боја ја барате)

EL инвертер 9V батерија - LED контролер чувствителен на звук за влакна. Само поврзете го контролорот со влакно, и тој веднаш добива многу нови функции. LED влакното ќе реагира (трепка со кој било звук наоколу. На музиката почнува да трепка со ритам, и ќе светне со плескање итн. Со потенциометарот можете да ја контролирате чувствителноста на уредот за да го контролирате звукот околу вас.

Комплетот вклучува уникатни неонски влакна кои можете произволно да ги комбинирате, за да ја прилагодите на големината што ви треба без разлика дали е на фустан за забави или други украси - автомобили, шипки. Стандардната должина на влакната е 3 метри.

ел жица

Карактеристики на инвертерот:

 • Напојува до 10 m влакна
 • Контрола на чувствителност на звук
 • Контрола на осветленоста на влакната
 • Целосно пренослив
 • Користи батерија од 9V (не е вклучена)

Карактеристики на влакна:

 • Флексибилен и водоотпорен, може да се свитка во која било форма
 • До 360 степени на осветлување
 • Животен век: повеќе од 12000 часа
 • Идеален за забави, украси на облека, украси за автомобили, забави, декорација на шанк и друго
 • Дијаметар на влакна: 2,3 mm
 • Должина на влакна: 3 m
 • Работна температура: - 40 ° C до 80 ° C
Содржина на пакетот:
 • Инвертер чувствителен на звук 9V
 • Неонска жица 2,3 mm по ваш избор

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена