EL инвертер за батерија од 9V

Код: 02-014
930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

EL инвертер за батерија од 9V

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

EL инвертер за 9V контролна кутија за батерии за партиски неонски ленти е дизајниран за неонска лента со должина од 3 m. Функцијата на инвертер нуди континуирано осветлување со прилагодлив интензитет на осветлување, но и функција на трепкање во која можете да ја промените брзината на трепкање и интензитетот на светлината. Може да се користи и за повеќе ленти, но вкупната должина на лентите не треба да надминува 10 m. Употребата на повеќе ленти е неопходна за купување на сплитер - терминал за поврзување на повеќе ленти.

* Ќе свети/трепка околу 6 часа (не е вклучена батеријата 9V)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена