Автомобил EL инвертер - чувствителен на звук

Код: 02-030
558 ден Цена без ДДВ: 465 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Автомобилски EL инвертер - звучно осетлив LED драјвер за жици за сјај. Само поврзете го овој контролер на el-wire и ќе добиете многу нови функции во моментот. LED влакното ќе реагира (сјае) кога ќе фати каков било звук наоколу.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Автомобил EL инвертер - звучно осетлив LED драјвер за жици за сјај . Само поврзете го овој контролер на el-wire и ќе добиете многу нови функции во моментот. LED влакното ќе реагира (сјае) кога ќе фати каков било звук наоколу.

По откривањето на музиката , таа ќе почне да трепка во ритам, ќе свети на кој било звук итн. Со потенциометарот, можете да ја контролирате чувствителноста на уредот на звуците наоколу. Инверторот дозволува повеќе лесни неонски влакна, но нивната вкупна должина не смее да надмине 10 метри. За да користите повеќе ленти, мора да купите сплитер - приклучок за поврзување на повеќе ленти.

  • Напојување до 10 m сјајни жици
  • Контрола на чувствителност на звук
  • Контрола на осветленоста
  • Се напојува преку приклучокот за запалка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена