Маски за Ноќта на вештерките со LED диоди - крик

Код: 88-228
1 984 ден Цена без ДДВ: 1 654 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Маски за Ноќта на вештерките со LED диоди - Крик, кој најдобро се истакнува на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Маски за Ноќта на вештерките со LED диоди - Scream , кој најдобро се истакнува на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот, тоа е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и да бидете кул. Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница.

Маски за крик на Ноќта на вештеркитеЕл. напојување: контролна кутија (2 x AA батерии не се вклучени)
Функција : постојани светла, трепкаат

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена