LED трепкачка јакна - зелена

Код: 01-097
3 658 ден 3 038 ден Цена без ДДВ: 2 531 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED светлечка јакна - зелена, со која сигурно ќе заблескате ќе биде централна точка на внимание кај пријателите каде и да сте.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED светлечка јакна - зелена, со која сигурно ќе заблескате ќе биде централна точка на внимание кај пријателите каде и да сте. Секој од нив е обложен со неонски конец кој е околу целиот патент и хауба, така што ќе го имате вистинскиот стил на Tron.

Идеален за употреба во дискотеки, клубови, на забава или фестивал и е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да привлечете внимание и особено да бидете кул. Можете да изберете различни начини на осветлување - брзо трепкање, бавно трепкање и постојано трепкање.

леден дуксер

Спецификации на производот:

  • 100% памук
  • 2x AAA батерии (не се вклучени)
  • Вклучен е EL инвертер (контролна кутија со влакна).
  • Флексибилни и издржливи влакна отпорни на вода
  • Пред перење мора да се исклучи El-инвертерот
  • Рачно миење само - не потопувајте ниту еден дел од влакната
  • Функции: брзо трепкање, бавно трепкање и постојано трепкање

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

90%