Еквилајзер за вратоврска - зелена

Код: 88-120
1 178 ден 930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

LED вратоврска со сензор - може да трепка со звукот (музика, изговорен збор, плескање, итн.). Можете да купите вратоврски онлајн во нашата е-продавница.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Tie Equalizer LED, кој се издвојува за најдоброто диско во клубот, на забава или фестивал е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да земете и да бидете особено кул. Погоден како посебен подарок за најблиските. Врски чувствителни на звук, сензорот трепка, со звук (музика, изговорен збор, плескање, итн.). Врските може да се купат онлајн во нашата е-продавница.

ЕЛ. Контролна кутија за напојување (2 x AAA батерии не се вклучени)
Функција: врски чувствителни на звук

Должина на врски: 50 см
Ширина врски: 10,7 см

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена