Божиќни топки Emoji (Насмевка) 6 парчиња - оригинални украси за елка

Код: 11-419
1 178 ден 744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Божиќни топки Emoji (Насмевка) 6 парчиња - оригинални украси за елка. Сет од 6 новогодишни топчиња со дизајн на смајли.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Божиќни топки Емоџи (насмевка) 6 парчиња - оригинални украси за елка. S et од 6 Божиќна топка со дизајн на смајли. Среќните божиќни украси ќе го направат најубавиот празник во годината уште попријатен. Сетот содржи 6 божиќни топчиња со емотикон принт - разни смајли. Дијаметарот на едно топче е 8 см, а тежината е 16 грама. Изработени се од полистирен - отпорни на кршење. Површината е мат златна и има различно смајли на секоја декорација.

Смешковците како новогодишни топчиња на дрво - направени од полистирен се отпорни на кршење.

смешковци топки на украси со емотикони на новогодишна елка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена