Маска за лице од кловн Pennywise - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот

Код: 88-294
1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Маска за лице од кловн Pennywise - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Костим за кловн за деца и возрасни Pennywise изработен од 100% природен латекс.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Маска за лице од кловн Pennywise - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Костимот за кловн Pennywise за деца и возрасни изработен од 100% природен латекс, кој е еколошки и нетоксичен. Гледањето и дишењето преку устата и носот на маската е удобно и дише.

Страшен шут (кловн) - маска за лице - Pennywise

Страшен шут (кловн) - маска за лице Pennywise

Маски за Ноќта на вештерките за момчиња (деца) или возрасни

Кловнот Пенивајс е легендарен лик од хорор романот на Стивен Кинг и филмот „ИТ“. Неговата маска е иконски избор за Ноќта на вештерките, со неговите страшни црвени очи, светлата шминка и истакнатите заби кои додаваат страв на секое лице. Оваа маска од латекс во форма на кловнот Pennywise е затоа апсолутно идеален и оригинален избор за Ноќта на вештерките, карневалот, маскенбалот, разни забави, роденденски забави и други. Нашите маски како Pennywise the Clown најдобро се истакнуваат на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клуб, на забава или фестивал, тие се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да импресионирате, а особено да бидете кул.

Маска за лице за возрасни Pennywise the Clown

Карневалски маски - Латекс карневалски маски за деца и возрасни

Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница. И подгответе се за многу фотографии и видеа каде што ќе бидете во центарот на вниманието. Специјалната мешавина од природни латекс материјали гарантира привлечност и не само одличен крој, туку и удобно носење. Карневалските костими (маски) беа внимателно дизајнирани и со многу неверојатни дезени можете да се претворите во вашите омилени суперхеројски или страшни филмски чудовишта.

Кловн Пенивајз маска за карневал

Содржина на пакетот:

1x Pennywise the Clown маска

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена