Костим од диносаурус го разнесе костим на надувување XXL - Т рекс костим за Ноќта на вештерките (облека за дино)  до 2,2 метри + вентилатор

Код: 11-525
3 658 ден Цена без ДДВ: 3 049 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Костум од диносауруси костим за надувување XXL - Т рекс костим за Ноќта на вештерките (дино облека)  до 2,2 метри + карневалски костим за обожаватели за мажи или жени (возрасни).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Костум од диносаурус со разнесување одело на надувување XXL - Т рекс костим за Ноќта на вештерките (дино облека) до 2,2 метри + костим за карневал за обожаватели за мажи или жени (возрасни). Со него можете да направите шоу дури и на роденден, сигурно нема да расипете ништо со него. Костимот има вграден вентилатор, кој го одржува оделото надуено цело време кога го носите. Така, можете да одите, да трчате или да скокате без да се грижите дали ќе се издува.

Костим за диносаурус на надувување со вентилатор до 2,2 m

костим за диносаурус на надувување - костум за дино облека

Лесен и безбеден за употреба

Костимот е доволно затегнат околу зглобовите и нозете за да го задржува воздухот, па само притиснете едно копче и ќе се надуе самостојно за една минута. Диносаурусот е една големина со висина од 2,2 m , па затоа е погоден за секого. Костимот (вентилатор) се напојува со 4 AA батерии 1,5V и има проѕирен пластичен прозорец околу вратот, така што кога сте на запад можете да видите точно каде одите. Тој е издржлив и лесен за вадење, погоден е за повеќекратна употреба.

костим на диносаурус на надувување со вентилатор

Спецификација:

  • Материјал: ПВЦ
  • Димензии на производот: Една големина одговара на сите
  • Тежина: 630 g

Содржина на пакетот:
1x костим за диносаурус
1x вентилатор (со AAA батерии)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

100%