Маска за лице Hellboy (Ѓавол) - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот

Код: 88-283
3 410 ден Цена без ДДВ: 2 841 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Hellboy маска за лице (ѓавол) - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Костум (маска) од пеколно момче од 100% природен латекс, кој е еколошки и нетоксичен.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Маска за лице Hellboy (Ѓавол) - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Костум (маска) од пеколно момче од 100% природен латекс, кој е еколошки и нетоксичен. Гледањето и дишењето преку устата и носот на маската е удобно и дише.

Ѓаволска маска за лице за карневал за Ноќта на вештерките

Ѓаволска маска за лице за карневал за Ноќта на вештерките

Маски за Ноќта на вештерките за момчиња и девојчиња (деца) или возрасни

Ако внимателно ја погледнеме оваа маска на Хелбој , неодоливиот демонски херој, ќе видиме дека деталите се токму она што би го очекувале од овој иконски лик од стрипот. Оваа маска од латекс во форма Пеколно момче затоа е сосема идеален и оригинален избор за Ноќта на вештерките, карневалот, маскенбалот, разните забави, роденденските забави и други. Нашите маски како Hellboy најдобро се истакнуваат на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клуб, на забава или фестивал, тие се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да импресионирате, а особено да бидете кул.

страшна рака за костими за Ноќта на вештерките

Карневалски маски - Латекс карневалски маски за деца и возрасни

Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница. И подгответе се за многу фотографии и видеа каде што ќе бидете во центарот на вниманието. Специјалната мешавина од природни латекс материјали гарантира привлечност и не само одличен крој, туку и удобно носење. Карневалските костими (маски) беа внимателно дизајнирани и со многу неверојатни дезени можете да се претворите во вашите омилени суперхеројски или страшни филмски чудовишта.

Hellboy маска за лице за возрасни

Содржина на пакетот:

1x маска од пеколот

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена