Светилка за роза - Романтични LED светилки во форма на рози - 20 парчиња

Код: 11-634
1 550 ден 930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Светилка од роза - Романтични LED светилки во форма на рози од пена - 20 парчиња. Воодушевете го секој простор од вашиот дом со убавината на романтичните LED светилки со рози.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Розова светилка - Романтични LED светилки во форма на рози од пена - 20 парчиња. Воодушевете го секој простор од вашиот дом со убавината на романтичните LED светилки со рози. Овој комплет содржи 20 LED светилки кои потсетуваат на живи рози и можат да ја оживеат секоја атмосфера. Нивните карактеристики овозможуваат идеална интеграција во секој ентериер. Розите се создадени во комбинација на бели и розови бои, што создава фасцинантна хармонија и обезбедува совршено расположение.

LED рози од пена - блескави рози како украсни светла

LED рози - блескави рози како украсни светла

Безбедност и удобност во едно

Светилките не се само естетски привлечни, туку и безбедни и удобни . Тие се напојуваат со батерии, што ја елиминира потребата од постојано поврзување и исклучување од електричната мрежа. Безбедноста и удобноста се приоритет за овие светилки, кои се идеални за домаќинства со деца или домашни миленици.

светлина роза светилка led roses

Енергетска ефикасност и флексибилност

Романтичните светилки во облик на роза се дизајнирани да трошат минимална количина на енергија и затоа траат долги часови без потреба од менување на батериите. Покрај тоа, флексибилната жица на која висат светилките ви овозможува лесно да ги обликувате и распоредите светилките според вашите желби.

ЛЕД светилка со роза која работи на батерија

Елеганција и романса во едно

Дозволете ЛЕД светилките да донесат елеганција и романса во вашиот дом. Без разлика дали планирате пријатна филмска вечер или прославувате нешто посебно, овие светилки ќе создадат совршено расположение. Нивната мека светлина и деликатниот изглед на розите создаваат чувство на интимност и благосостојба што е совршено за секоја пригода.

светлосен ланец од рози LED светла

Спецификација:

  • Реални рози од пена
  • 20 LED светла
  • Се напојува со 3 x AAA батерии (не се вклучени)
  • Кабел од 3 метри
  • Материјал: EVA, ABS

Содржина на пакетот:

1x Романтични LED светилки во форма на рози
1x Упатство за употреба

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена