Пасови за маса под чинија - комплет од 4 парчиња Поставка за гроздобер место

Код: 11-404
1 798 ден 558 ден Цена без ДДВ: 465 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Пасови за маса под чинија - комплет од 4 парчиња поставка за место, уникатен дизајн - касета, грамофон, ТВ и радио.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Пасови за маса под чинија - комплет од 4 Vintage поставки за места, секоја простирка за лизгање има свој уникатен дизајн - касета, грамофон, ТВ и радио , сите со ретро тема. Овие кујнски подлоги ќе направат да се чувствувате како на возраст од 70-80 години. Добро се истакнуваат на секоја маса, без разлика дали се дома или во викендица, па дури и за тематски забави.

Ретро подлоги за маса - подметнувачите се одличен подарок за родителите, бабите и дедовците или за сите што ги сакаат старите добри ретро времиња. Подлогата за маса е лесна, пренослива и лесна за перење. Овие влошки ќе му дадат на вашиот ентериер вистински ретро допир. Против лизгачката подлога до кујната е изработена од висококвалитетна пластика.

РЕТРО подлогата за маса е одличен додаток за секоја маса или кујнска единица

ретро патосници за маса - патосници за чинии 4 парчиња


Карактеристики:

Сет од 4 патосници - поставете поставка на масата
Уникатен ретро стил
Пренослив и лесен за чистење
Материјал: полипропилен, анти-лизгачки
Димензии на производот: 45 x 28 x 0,01 cm

Содржина на пакетот:

1x сет од 4 ретро патосници

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена