Лед тока за појас - Црвен дијамант

Код: 03-002
2 790 ден Цена без ДДВ: 2 325 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Пафта за LED ремени - Бидете оригинални, бидете жешки, бидете кул и изберете ја најдобрата брава за лизгање и програмабилна led за појас и бидете забележани вашата порака.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Лед ремени тока Red Diamond - Бидете оригинални, бидете жешки, бидете кул и изберете ја најдобрата тока за лизгање и програмабилна led брава за појас и добијте ја вашата порака забележана.. Нема ништо полесно отколку да дојдете на забавата напишете порака и само почекајте ги љубопитните погледи на сите луѓе. Таа одлука ќе ја оставиме на вас

  • Прилагодување на брзината и осветленоста на одборот
  • Може да складира до 6 пораки, секоја порака долга 256 знаци
  • Тип на батерија - 2x CR2032
  • Избор на LED: сина, црвена
  • Продавам само лед брава за појас - без ремен

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена