Држач за пури (штанд) + држач за стакло - Виски Луксузен комплет за мажи

Код: 11-639
3 038 ден Цена без ДДВ: 2 531 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Држач за пури (штанд) + држач за стакло - Виски Луксузен сет за мажи - ќе го подигнеме вашето искуство за дегустација на виски и пушење пури на ново ниво.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Држач за пури (штанд) + држач за стакло - Виски Луксузен сет за мажи - ќе го подигнеме вашето искуство за дегустација на виски и пушење пури на ново ниво. Овој елегантен комплет е прецизно направен од првокласни материјали, а неговиот стилски дизајн гарантира незаборавни моменти. Вклучува и комплетен сет на додатоци, кој вклучува послужавник, подлога, пепелник, машина за пури, девет камења за виски во кадифена кутија и чаша, едноставно се што ви е потребно за да се опуштите и да уживате во виски и пури.

Комплет виски - луксузен подарок сет за мажи

Комплет виски - луксузен подарок сет за мажи

Елегантен и прецизен дизајн

Садот за стакло за виски се издвојува со својот елегантен дизајн и е одличен подарок за секој љубител на овој пијалок. Затоа е идеален како роденденски подарок за вашето момче или татко, а исто така и за поединци кои сакаат да ја претстават својата колекција квалитетно виски и да уживаат во неговиот вкус од оваа луксузна чаша.

Послужавник за виски и пури

Внимание и забава при секое релаксирање

Со чаша и послужавник ќе привлекувате внимание и забава секогаш кога ќе седнете со пријателите. Дополнително, деветте коцки во овој сет служат за ефикасно ладење на вашиот омилен пијалок, додавајќи друга димензија на вашето искуство. Овој практичен додаток ќе се погрижи вашата чаша виски да остане ладна и освежувачка, осигурувајќи дека ќе уживате во друштво на вашите најблиски.

сет за тацни за виски

Спецификација:

  • Материјал: дрво, стакло, нерѓосувачки челик
  • Елегантен дизајн кој го одзема здивот
  • Одличен подарок за секој љубител на виски


Содржина на пакетот:

1x Луксузен комплет виски
1x Фиока
1x Пепелник
1x машина за пури
9x Камен за виски во кадифена кеса
1x чаша

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена