8 топка - пророчка топка за гатање на иднината

Код: 11-391
1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

8 топка - пророчка топка за гатање на иднината, која е толку непозната за секого. Гатачка топка.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

8 топка - пророчка топка за гатање на иднината, која е толку непозната за сите. Гатачка топка - не можете ли често да се одлучувате? Дали би сакале да ги знаете одговорите на животните прашања? Не барајте понатаму, Mysterious 8 Ball е тука да одговори на сите ваши прашања. Сè што треба да направите е да го поставите прашањето, да ја истресете 8-тата топка и ќе ги добиете вашите одговори . ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ!!! Можеби ќе го добиете одговорот што не го очекувате!

Топката за гатање со 8 топки е совршена алатка за предвидување на иднината.

оракула топка 8 топка

8 топката е забавна ставка што можеби ја знаете од голем број реклами, серии или филмови. Со него ќе доживеете безброј моменти на забава. Ќе направи посебна атмосфера и ќе ја поттикне секоја забава, прослава или седење со пријателите. Ставете го во рацете на вашиот пријател, колега или член на семејството - поставете ги сите најтајни прашања и оставете го овој магичен предмет - 8 Ball да му одговори.

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ - Нашата компанија не е одговорна за точноста на предвидувањето или за информациите што топката ќе ги предвиди.

Плус Нема потреба од батерии
Плус Многу забавни моменти со пријателите
Плус Еден шејк ќе одговори на сите ваши прашања


Својства

Материјал: ABS
Димензии: Ø10 cm
Тежина: 188 g

Содржина на пакетот:

1x 8 топка - мистична топка
1x прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

100%
100%
Ana

Oracle топка

Одлично
Нема
Преведено од: lt