Партиски LED трепкачки машки трегери - зелени

Код: 88-196
1 612 ден Цена без ДДВ: 1 344 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Партиски LED трепкачки машки трегери - зелени. Најдобро се истакнуваат во дискотека, клуб, забава или фестивал, тоа е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и да бидете кул.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Партиски LED трепкачки машки трегери - зелени. Најдобро се истакнуваат во дискотека, клуб, забава или фестивал, тоа е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и да бидете кул. Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите трегери за забави онлајн во нашата е-продавница. Машките трегери се зелени и блескаат во зелена боја.

трепкачки зелени машки трегери

Напојување: контролна кутија (2 x CR2032 батерии)
Функции: сè уште свети, брзо трепка, бавно трепка

Должина на машки трегери: прилагодливи

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

100%