Прилагодени осветлени кошули - пакување 100x

Код: 01-053-100
179 800 ден 100 378 ден Цена без ДДВ: 83 649 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Прилагодени осветлени кошули - пакување 100x. Ќе произведеме 100 парчиња LED маици за вас со доставеното лого и дезен, токму според вашите барања.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Прилагодени осветлени кошули - пакување 100x. Ќе произведеме 100 парчиња светлечки кошули за вас со доставеното лого или графички дизајн токму според вашите барања. Со оваа LED кошула дефинитивно ќе имате одлична маркетинг алатка за промовирање на вашите деловни активности.

Прилагодени осветлени кошули - помош за промоција на себе или на вашиот бизнис. Замислете го вашето лого или графички дизајн на овие незаборавни маици! Ќе добиете неверојатно внимание на другите за било што, што би сакале да промовирате на овие уникатни маици.

сопствена фабрика за лед маици

Создадете свои LED кошули - посетете ја www.led-t-shirts.eu

Со светлечки кошули се многу поизразени од стандардно печатените маици. Вашето лого ќе трепка на сите настани на вашите клиенти. Одлично за сувенири, одлично за промотивни акции и разни настани.

сопствени кошули


Ако сте заинтересирани, ве молиме следете ги овие чекори.

1. Чекор: За пресметка на конечната цена на 100 парчиња прилагодени LED кошули, треба да ги наведете точните големини на маиците (S – XXXL) и земјата на испорака за пресметка на трошоците за испорака.

2. Чекор: Ни треба вашето лого или графички дизајн за прилагодени анимации на LED панели во висока резолуција (идеални во кривините).

3. Чекор: НИЕ ќе подготвиме анимација на прилагодено LED панел со вашето лого или графички дизајн и ќе ви испратиме по е-пошта во GIF-датотека за ваша потврда.

4. Чекор: АКО се согласувате со анимација на LED панелот, ќе ви испратиме податоци за претплата. Прифаќаме пејпал или банкарски трансфер.

5. Чекор: Откако ќе ја добиеме исплатата, ќе започнеме со производствен процес. Тоа обично трае 14 - 21 ден - тоа зависи од вкупната количина на нарачани парчиња лед маици по нарачка.

6. Чекор: Кога ќе го завршиме производството на прилагодените LED маици, ќе ви испратиме пакет со вашата нарачка до адресата за испорака до 1-ва класа пошта и ќе ви го испратиме бројот за следење. Така можете да го следите вашиот пакет онлајн.

Ние испорачуваме сопствени LED кошули низ целиот свет. Имаме клиенти во 31 земја во светот.

Ако сте сериозно заинтересирани , испратете ни ги вашите барања за сопствени светлечки маици директно на [email protected]

обичај лед кошули обичај лед маица или повеќе..

!!!Ве молиме забележете дека има компании од Кина кои произведуваат многу евтини сопствени лед маици со ПОЕВТИНИ материјали и затоа стоката е често неисправна и светлината е помалку изразена !!!

Продаваме квалитетни лед маици по нарачка со НАЈФИНИТЕ материјали. Понатаму нудиме 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА. Имаме CE и ROHS сертификација на нашите производи. Нашата компанија поседува меѓународно признат сертификат за систем за управување со квалитет ISO 9001:2008 - Кликни за повеќе информации

обичај лед маици

Спецификација на LED кошули:

  • Направено од 100% памук. Висококвалитетните маици се само во црна боја.
  • Лед панелот е прикачен на кошулата преку патент Velcro - овозможува лесно демонтирање на панелот.
  • Мини пакетот или контролната единица (каде е вметната батеријата) може да се вади поради перење на маицата.
  • Мини пакетот е опремен со прекинувачот ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ и чувствително тркало за лизгање - можете да изберете висока или мала чувствителност.
  • Батерии: 4 x AAA (не се вклучени)

Ако вашата компанија сака да ја зголеми свесноста за брендот, нашите светлечки LED кошули се одличен додаток на вашата маркетинг стратегија. Тие се навистина ефективна маркетинг алатка за промоции и настани и навистина се истакнуваат во толпата каде и да ги користите!

прилагодени лед маици

ЧПП за LED маици

Како работи?
Таму се користи електролуминисцентна технологија за да ги направи да трепкаат. LED панелот е направен од тенка хартија и флексибилен материјал. Тоа значи дека ако ја носите оваа маица, се чувствувате исто како да носите класична маица. Технологијата за сензор за звук може да свети со кој било звук, бучава или музика. LED панелот е прикачен на маичката преку велкро патент. Мини контролната кутија е обезбедена посебно и може да се закопча на вашиот ремен. Можете да го вклучите копчето за вклучување/исклучување во мини контролната кутија (инвертер) за да ги контролирате светлата и чувствителноста на звукот.

Како се напојува и колку долго работи?
Се напојува со 4 AAA батерии од 1,5V. Напојувањето на батеријата може да трае 10-14 часа во зависност од должината на времето на користење или во зависност од брендот на батеријата.

Како можам да ги мијам?
Лед маиците лесно се перат. Само откачете го LED панелот со жици од маицата и извадете го батерискиот пакет.

Некои референци за сопствени LED маици:

Пепси прилагодена лед маицаобичај led кошула rcn

Redbull сопствени лед кошулиHerbalife сопствени лед кошулие-џезеро

Џон Гален
Џон Гален „Многу сме задоволни од лед маиците со логото на нашата компанија. Можеме да ја препорачаме оваа компанија, одлична услуга и совршен производ.
Адела испраќач
Адала Испраќач „Прилагодените лед маици точно ги исполнуваат нашите барања за нова маркетинг алатка. Брза испорака, совршена комуникација од продавачот“.
Питер Книбел Питер Книбел „Мојата компанија бара снабдувач на светлечки маици со нашето лого и ја најдовме оваа компанија. Донесовме одлична одлука кога ја нарачавме. Совршената вредност за парите и квалитетот е многу многу добар.
Еуген Малик Јуџин Малик „Ние сме маркетинг компанија и имаме многу клиенти за кои обезбедуваме промо и маркетинг услуги. На нашите клиенти им се допаѓаат прилагодените лед маици, овој производ го најдовме навистина корисен за привлекување внимание на потенцијалните клиенти.
ева склалска Ева Скалска „Совршена соработка, брза испорака и голема вредност - ТОП продавач!!!

Прилагодени видеа од маици со лед што можете да ги најдете на нашиот YT канал - YouTube youtube

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена