LED ракавици - Бели

Код: 88-001
930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Ракавици со LED осветлување за секој манијак во продажба по добра цена што можете да ги купите во нашата онлајн продавница. Промена на бои на сребрени, црни или бели ракавици.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Овие исклучителни осветлувачки ракавици се погодни за било која забава, диско, фестивали и други настани. Курсот може да се донира како посебен подарок. Бидете кул и ќе ги добиете овие LED ракавици.

Секој прст од ракавицата може да свети во различни бои на RGB скала - црвена, сина, зелена. Можете исто така да ја контролирате ракавицата, за да го прилагодите побрзото или побавното трепкање или трајното светење - можете да изберете до 7 режими на трепкање. Ракавиците имаат универзална големина, одговараат за сите големини (освен за многу големи раце), изработени се од памук и еластичен материјал за најудобно носење.
Се продаваат LED ракавици за секој партиски манијак по поволна цена што можете да ги купите во нашата е-продавница. Ракавици за промена на бојата сребрена, црна или бела.

led ракавици

Спецификации на производот

 • RGB бои: црвена, сина, зелена
 • 3 бои во секој прст (црвена, сина, зелена)
 • 7 режими на трепкање: побрзо трепкање, побавно трепкање, трајно светење и друго
 • Ракавиците се видливи на растојание од 500 метри.
 • Напојување: Литиумска батерија CR 2032
 • Нема кабел во ракавиците
 • Универзална големина, погодна за сите големини (освен за многу големи раце)
 • Изработено од памук и еластичен материјал за најудобно носење.

Забелешка: Ракавиците не се погодни за чистење во машина за перење, поради електронските компоненти. Не е погоден за деца под 10 години.

Цената важи за 1 пар/2 парчиња LED ракавици

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%