Метално пенкало - со елегантен стилски држач за сет за канцелариско биро

Код: 100-015
2 418 ден 1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Метално пенкало - со елегантен стилски држач за канцелариско биро сетот е дизајниран со акцент на удобноста при пишувањето. Неговата ергономска форма совршено се прилагодува на раката.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Метално пенкало - со елегантен стилски држач за канцелариско биро комплетот е дизајниран со акцент на удобноста при пишување. Неговата ергономска форма совршено се прилагодува на раката, што обезбедува пријатно и удобно држење. Благодарение на ова, можете да пишувате долги часови без да се изморите.

Луксузно метално пенкало со ексклузивен држач

златно пенкало со држач

Квалитетен дизајн кој ќе биде ценет од љубителите на пенкалото

Љубителите на пенкала или колекционерите дефинитивно ќе го ценат висококвалитетниот дизајн што го нуди ова пенкало. Деталите и обработката на пенкалото го одземаат здивот и ја прават неговата убавина видлива . Секое парче е прецизно изработено со акцент на квалитетот и естетиката. Покрај естетскиот изглед, обезбедува и одлична функционалност.

пенкало со луксузен дизајн златни луксузни пенкала

Точна линија и непречено пишување

Кога пишувате со ова пенкало, ќе постигнете прецизни линии и чисто пишување. Неговиот висококвалитетен топчест систем обезбедува непречен проток на мастило, овозможувајќи непречено и без проблеми пишување. Без разлика дали пишувате белешки, потписи или креативни текстови, ова пенкало ќе ви обезбеди одлична поддршка за пишување.

луксузно метално пенкало со држач

Можност за избор на дизајн во боја

Ова пенкало е достапно во неколку варијанти на бои . Можете да го изберете оној кој најмногу одговара на вашиот стил и преференции. Без разлика дали барате софистицирана и топла бронзена боја, елеганција на златната боја или класичен сјај на среброто, ова пенкало ќе ги исполни вашите очекувања и ќе му даде стилски изглед на вашето пишување.

топка луксузни пенкала за подарок со држач


Спецификација:

 • Одлично како подарок
 • Ергономска форма
 • Точна линија при пишување
 • Течно пишување
 • Издржлив финиш
 • Луксузен дизајн
 • Едноставно склопување вклучувајќи клип и капа
 • Висококвалитетен механизам „S-groove“.
 • Бои: бронза, златна, сребрена


Содржина на пакетот:

1x Луксузно пенкало
1x Држач за пенкало

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена