Левитирачко пенкало од нерѓосувачки челик со магнетна основа и компас

Код: 100-009
2 418 ден Цена без ДДВ: 2 015 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Левитирачко пенкало од нерѓосувачки челик со магнетна основа и компас е совршен придружник за оние кои го ценат не само стилскиот дизајн, туку и практичната употреба.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Левитирачко пенкало од нерѓосувачки челик со магнетна основа и компас е совршен придружник за оние кои го ценат не само стилскиот дизајн, туку и практичната употреба. Со уникатни карактеристики и елеганција, ова пенкало сигурно ќе привлече внимание во секое опкружување.

Елегантно пенкало од нерѓосувачки челик со магнетна мултифункционална основа + компас

Елегантно пенкало од нерѓосувачки челик со магнетна мултифункционална основа + компас

Иновативен магнетен пиедестал за одлучување

Интересната карактеристика на ова пенкало е магнетната основа, која служи за решавање на дилемата. Само завртете го и пенкалото ќе го избере одговорот на вашето прашање. Оригиналниот начин на одлучување ќе донесе забава и во исто време ќе ви помогне да го најдете вистинскиот одговор. Тој носи одговори како: Да, остани, обиди се, продолжи, не, купи, продаде, откаже се.

магнетно држач за пенкало од нерѓосувачки челик

Квалитетно и удобно пишување

Пенкалото е изработено од висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик и нуди мазно и удобно пишување покрај неговата функција за одлучување. Неговиот дизајн на топка е погоден за секојдневна употреба.

сребрено пенкало од нерѓосувачки челик со магнетна основа

Подарок за најблиските со исклучителен дизајн

Мултифункционалното пенкало не е само практично, туку и одличен подарок за вашите најблиски. Неговиот модерен и минималистички дизајн ќе привлече внимание и ќе го истакне вашиот исклучителен стил. Без разлика дали се работи за роденден, празник или лична пригода, ова пенкало е секако исклучителен подарок.

пенкало за одлучување со магнетен компас

Спецификација:

  • Функција на одлука со различни одговори
  • Изработени од висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик
  • Дизајн на топка
  • Модерен и минималистички дизајн погоден за подарок


Содржина на пакетот:

1x Мултифункционално пенкало со магнетна основа

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена