ЗАПАДЕН КАУБОЈ - Тока за појас

Код: 06-192
1 054 ден Цена без ДДВ: 879 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

ЗАПАДЕН КАУБОЈ - Тока за појас. Може да купите квалитетни метални токи на продажба по добра цена што може да ги купите онлајн во нашата е-продавница.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

ЗАПАДЕН КАУБОЈ - Тока за појас. Можете да купите квалитетни метални токи за појас на продажба по добра цена што може да ги купите онлајн во нашата е-продавница. Ова е токата на ременот што не можете да ја најдете никаде на друго место.

Различни дезени за избор, мотиви како музика, цртан, војска, лудо и други... Секој ќе ужива во тоа - погоден како посебен подарок.

Технички спецификации:

Димензии: 11 cm x 8,5 cm
Материјал: Метал

Цената важи за 1 парче тока без ремен

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена