Најдобар луксузен комплет пенкало во стилска кутија за подароци со 2 полнење

Код: 100-010
3 038 ден Цена без ДДВ: 2 531 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Најдобриот луксузен комплет за пенкало во стилска кутија за подароци со 2 полнење е комбинација на универзална елеганција и практичност во едно. Неговиот стилски и подарок дизајн го прави идеален подарок за секоја пригода.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Најдобриот луксузен комплет пенкало во стилска кутија за подароци со 2 полнење е комбинација на универзална елеганција и практичност во едно . Неговиот стилски и подарок дизајн го прави идеален подарок за секоја пригода.

луксузна кутија за подарок за пенкало

Одличен подарок за секоја пригода

Пенкало во кутија за подароци е одличен подарок за вашите најблиски, пријатели или колеги. Неговиот исклучителен изглед и во исто време практичните заменски пломби го прават личен и значаен израз на вашата врска и благодарност. Може да биде соодветен подарок за роденден, годишнина, Божиќ или некоја друга посебна пригода.

подарок кутија за пенкало

Изразете ги вашите мисли со стил

Пенкалото за подарок ви овозможува да пишувате со елеганција и стил. Без разлика дали се работи за работни документи, креативно пишување или лични белешки, ова пенкало ќе ви помогне да ги изразите вашите мисли со елеганција и стил.

подарок сет пенкало кутија луксузен стилски модерен

Разновидна употреба

Пенкало во кутија за подароци нуди многу можности за употреба. Тоа е одличен избор за канцеларија, училиште или домашна употреба. Неговата практичност и резервните полнење гарантираат дека секогаш ќе имате при рака висококвалитетен инструмент за пишување. Покрај тоа, тоа е и соодветно пенкало за патување за да можете да ги пишувате вашите мисли и белешки каде и да одите.

луксузен сет за пенкала, стилски и елегантен за пишување, пакување подароци

Спецификација:

  • Материјал: метал
  • Кутија за подароци
  • Замена за полнење


Содржина на пакетот:

1x пенкало во кутија за подарок
2x резервни полнење

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

96%