Букет од сапун - 7 црвени вечни рози + кутија за подарок

Код: 11-395
1 302 ден 744 ден Цена без ДДВ: 620 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Букет од сапун - црвени вечни рози - оваа романтична црна кутија за подарок содржи букет од 7 сапунски рози.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Букет од сапун - црвени вечни рози - оваа романтична црна кутија за подарок содржи букет од 7 сапунски рози кои мирисаат прекрасно . Но, тие не се само обични црвени рози, тие се направени од сапун и нивните ливчиња може да се користат за капење . Внатрешноста на кутијата е украсена со нежни украсни украси - шишарка и малку слама . Букетот од сапун во пакетот за подарок вклучува плико во исти бои и луксузни налепници за пишување порака .

Сапун букет, за разлика од вистинските ќе трае долго време убава и миризлива. Ова не е само совршена кутија за подароци за Денот на вљубените, туку и цела година подарок за секоја жена и за секоја пригода. Посветете го овој прекрасен сет на вечни рози во кутија за подарок , подгответе изненадување поврзано со опоен мирис и оставете порака во стилски плик - овие вечни рози гарантирано ќе ја задоволат и разубават секоја жена.

Букет сапун со 7 црвени рози од миризлив сапун кој може да се користи за капење

продажба на букет сапун

Вечниот букет мириса убаво и е дизајниран да изгледа убаво и реално

сапун букет

Дали за роденден, за Денот на вљубените или за годишнина од свадбата, зошто да не му го дадете на вашата сакана совршениот романтичен подарок ? Овој прекрасен букет црвени рози во кутија за подарок ќе ја нагласи вашата љубов и ќе ја задоволи саканата личност. Дури и живите рози да се исушат и исушат, овој букет со ливчиња, кои се направени од сапун и може да се користат за капење, ќе трае вечно и е добра почит на вашата заедничка љубов!


Плус Безвременски рози - никогаш не венеат или сушат
Плус Розите мирисаат прекрасно - ливчињата се направени од сапун и може да се користат за капење
Плус Вистински романтичен подарок кој ќе ги воодушеви сите
Плус Совршен за годишнини, свадби, родендени и Денот на вљубените
Плус Романтична кутија за подароци со нежни додатоци и украси

Параметри:

7 рози во еден букет
Вклучува плик за пишување порака + налепница за запечатување на пликот
Нежни украсни додатоци - шишарки и слама во кутија
Димензии на пакувањето: 26 x 16,5 x 8,5 cm
Вкупна тежина: 270 грама
Кутијата за подарок е достапна во црна боја

Содржина на пакетот:

1x романтичен букет рози во црна кутија за подарок

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена