Држач за пенкало - луксузен и ексклузивен штанд за пенкала Historic Knight

Код: 100-005
3 038 ден Цена без ДДВ: 2 531 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Држач за пенкало - Луксузен и ексклузивен држач за пенкала Historic Knight​ е прекрасен украсен држач погоден за подарок, организатор на биро или модерна внатрешна декорација.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Држач за пенкало - Луксузен и ексклузивен држач за пенкала Historic Knight​ е прекрасен украсен држач погоден за подарок, организатор на биро или модерна внатрешна декорација . Влезете во магичен свет каде се спојуваат историјата и креативноста. Статуата на витез кој држи пенкало е уникатна декорација која овозможува вашата фантазија да се подигне. Оваа величествена статуа ја носи античката слава и елеганција на витештвото право во вашиот простор. Не само што го украсува вашиот ентериер, туку служи и како практичен држач за пенкало.

Луксузни пенкала - Ексклузивен држач или држач за пенкала (сет за подарок)

витешки држач за пенкало - држач за пенкало

Создаден со прецизност и љубов кон деталите

Држачот за пенкало во форма на витез со кренати раце кој држи пенкало е создаден со прецизност и љубов кон деталите. Ја доловува елеганцијата и храброста на витештвото, поврзувајќи го со светот на зборовите и креативноста. Држачот за пенкало е изработен од висококвалитетен и издржлив материјал. Витезот е изработен од смола, а врвката е метална, има фантастична форма и одлично изгледа на масата. Тоа е совршена идеја за подарок за секоја пригода. Витезот доаѓа со пенкало, но може да држи сè друго како моливи, маркери, отворач за букви и други предмети.

статуа на витез - држач за пенкало или штанд за пенкало

Естетски елемент кој ќе го украси вашиот дом

Гледајќи го овој херојски витез кој држи пенкало ќе ги отвори портите на бескрајната инспирација. Неговиот витешки став изразува решителност и мудрост, додека неговиот цврст стисок на перото укажува на сила. Тоа е можност да внесете силен естетски елемент во вашиот дом, украсувајќи го вашето биро, библиотека или посебно катче посветено на креативноста.

држач за пенкало во форма на витез

Историска атмосфера

Статуата на држачот за пенкало витез е прекрасен декоративен додаток со кој можете да го украсите и оживеете вашиот дом. Неговата елеганција и стилски дизајн внесуваат единствена историска атмосфера во вашиот простор. Држачот е изработен од висококвалитетни материјали кои гарантираат долг животен век и издржливост. Неговиот уникатен облик и израз на статуа на витез кој држи пенкало ќе го привлече вниманието на секој што ќе го погледне. Овој држач за пенкало е одличен подарок за секој кој ја цени убавината и оригиналноста.

држач за пенкало витешка декорација држач за пенкало

Спецификација:

  • Материјал: витез - смола, пенкало - метал
  • Боја: по ваш избор (напишете ја бојата во белешка кога нарачувате)

Содржина на пакетот:

1x Држач за пенкало Најт
1x пенкало

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена