Магнетно лебдечко пенкало - Луксузно хемиско пенкало (метално) со магнетен држач (држач)

Код: 100-008
4 030 ден Цена без ДДВ: 3 359 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Магнетно лебдечко пенкало - Луксузно хемиско пенкало (метално) со магнетен држач (држач)​ е идеален придружник за секојдневна употреба дома или на работа.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Магнетно лебдечко пенкало - Луксузното хемиско пенкало (метално) со магнетен држач (држач) е идеален придружник за секојдневна употреба дома или на работа. Неговото непречено и течно искуство при пишување го прави практична алатка за канцеларијата, студентите и секој што го цени квалитетот и удобноста.

Левитирачко пенкало со магнетно држач

Левитирачко пенкало со магнетно држач

Елегантна декорација со практична употреба

Покрај неговата функционалност, пенкалото е и исклучителна декорација. Неговиот модерен дизајн и магнетниот држач додаваат елегантен и стилски елемент на вашето биро, дом или канцеларија. Совршено ја комбинира практичноста со естетиката, создавајќи хармоничен простор.

Хемиско пенкало со левитирачки држач

Универзален подарок за секоја прилика и личност

Пенкало во магнетен држач е одличен подарок за различни прилики и различни групи луѓе. Тоа може да биде одличен подарок за родителите, мама, тато, баба, колеги или пријатели. Неговата елеганција и функционалност го прават исклучителен и посебен подарок со кој можете да ги изненадите и воодушевите вашите најблиски.

Луксузно пенкало што левитира со магнетен држач

Одлична алатка за секого

Пенкало во магнетен држач е одлична алатка за секого, без разлика на возраста и професијата. Неговото мазно и прецизно пишување го прави идеален за студенти, професионалци, креативни души и секој што цени квалитетен инструмент за пишување. Со својот атрактивен дизајн и метален материјал, ова пенкало е комбинација на функционалност и стил.

декоративно пенкало што лебди што левитира


Спецификација:

  • Пенкало
  • Погоден за подарок
  • Магнетен држач
  • Црна боја
  • Метален материјал


Содржина на пакетот:
1x Магнетно метално пенкало со држач

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена