Кожено пенкало - ексклузивен дизајн со луксузно златно пенкало со кожна површина

Код: 100-013
2 418 ден 1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Кожено пенкало - ексклузивен дизајн со луксузно златно пенкало со кожна површина е исклучителен и стилски додаток за секоја пригода или погоден како оригинален подарок.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Кожено пенкало - Ексклузивен дизајн на луксузно златно пенкало со кожна површина е исклучителен и стилски додаток за секоја пригода или погоден како оригинален подарок. Неговиот висококвалитетен систем за топчиња обезбедува пријатно пишување, а ергономскиот дизајн гарантира удобно држење. Без разлика дали сте студент, бизнисмен или едноставно ентузијаст за пишување, ова пенкало ќе ви обезбеди сигурност и стил во секоја ситуација.

Луксузно златно пенкало со кожа

Луксузно златно пенкало со кожа

Исклучителен дневник придружник

За оние кои сакаат да пишуваат дневник или лични белешки, ова пенкало е одличен избор. Неговата кожна футрола одлично се вклопува во раката. Златниот метал и висококвалитетниот систем на топки обезбедуваат непречено пишување на вашите мисли и искуства. Вашиот дневник ќе има навистина стилски и безвременски карактер.

пенкало со кожен луксуз

Елегантен партнер во корпоративна средина

Златното пенкало со кожен дизајн е идеален додаток за корпоративна средина. Неговиот луксузен изглед и квалитетни материјали му даваат професионален шарм. Без разлика дали пишувате важни белешки, потпишувате документи или се придружувате на работни состаноци, ова пенкало ќе ви даде чувство на самодоверба и елеганција.

луксузно златно хемиско пенкало со кожа

Ексклузивен подарок за специјални прилики

Барате оригинален и ексклузивен подарок за вашите најблиски? Ова златно пенкало со кожна завршница е токму она што ви треба. Неговиот луксузен дизајн и квалитетна изработка го прават идеален подарок за годишнини, родендени, важни настани или да цените некој ваш близок. Да се даде подарок како ова пенкало е симбол на стил и елеганција.

луксузно пенкало за подарок со кожна површина

Спецификација:

  • Кожен дизајн
  • Златна боја
  • Квалитетен дизајн
  • Пенкало
  • Ергономска форма


Содржина на пакетот:

1x Луксузно златно пенкало со кожна површина
1x Кожна футрола

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена