Отварач за шишиња со куршуми - Смешен подарок отварач за клучеви во форма на куршум од пиштол

Код: 11-543
744 ден 434 ден Цена без ДДВ: 361 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Отварач за шишиња со куршуми - Смешен подарок отварач за клучеви во форма на куршум за пиштол изгледа токму како куршум и ќе го подигне расположението на секоја забава.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Отварач за шишиња со куршуми - Смешен подарок отварач за клучеви во форма на куршум за пиштол изгледа токму како куршум и ќе го подигне расположението на секоја забава. Закачете го овој куршум на вашиот синџир со клучеви и секогаш ќе бидете подготвени да го отворите шишето. Погоден за пивски шишиња или други шишиња.

Куршум со приврзок - отворач за шишиња

Куршум со приврзок - отворач за шишиња

Оригинален и целосно употреблив

Вистински оригинален привезок за клучеви во форма на куршум, со кој можете без проблем да го отворите вашето пиво или кока-кола. Ако сакате оригинален подарок за полицаец, војник или друг службеник за спроведување на законот. Значи, тоа е совршен подарок за сите искусни момци кои сакаат пиво и се подготвени за секоја шега.

отворач за шишиња со синџир со клучеви куршуми

Спецификација:

  • Материјал: метал
  • Должина: 10 см
  • Тежина: 28 грама


Содржина на пакетот:
1x отворач за шишиња - куршум за пиштол

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена