ULTRA LANGIE неограничена SIM-картичка со 500MB - 2G/3G/4G/LTE за превод во 150 земји важи до 10 години

Код: 70-025
3 100 ден Цена без ДДВ: 2 584 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LANGIE ULTRA SIM е врвната SIM-картичка со припејд волумен на податоци од 500 MB со поддршка - 2G/3G/4G/LTE за превод во 150 земји со важност до 10 години (или додека податоците не истечат).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LANGIE ULTRA SIM е врвната SIM-картичка со припејд волумен на податоци од 500 MB со поддршка - 2G/3G/4G/LTE за превод во 150 земји со важност до 10 години (или додека податоците не истечат). Со оваа уникатна SIM-картичка, можете да ги користите сите функции на преведувачот LANGIE , како што се пребарување на слики, групен преведувач , јазичен клуб, создавање пристапна точка - HOTSPOT и сето тоа во 150 земји во светот.

Единствениот услов е да имате достапен 2G/3G/4G/LTE сигнал за дата конекција. Така , повеќе нема потреба да барате достапна Wi-Fi мрежа или да го споите преведувачот со мобилен телефон, LANGIE ќе работи целосно независно. Припејд волуменот на податоци од 500 MB ќе трае повеќе од 10.000 преводи (во просек 3 секунди по фраза) во 150 земји во светот. Ако ви снема кредит, можете лесно да го надополните директно преку нашата веб-локација. Онлајн превод преку LANGIE, кој троши само минимална количина на податоци (до 500 MB ви се достапни) и овие податоци не се временски ограничени , така што можете да ги користите во период од 10 години (нема да ги изгубите).

ULTRA LANGIE неограничена SIM со 500MB - 2G/3G/4G/LTE
Преводот во 150 земји во светот важи до 10 години

langie ultra sim 150 земји 2g 3g 4g lte

СИМ ги содржи сите потребни функции

Обем на податоци 500 MB со брзина до 1 Mbit/s
SIM картичка
Глобална покриеност во над 150 земји
Сите мобилни стандарди (2G, 3G, 4G, LTE-M, NB-IoT)
Платформа за управување со конекција IoT
REST API, APN, OpenVPN, OS 1NCE

СИМ-картичките овозможуваат непречено менување на поддржаните стандарди за пренос на мобилни уреди (преносители) 2G, 3G, 4G, LTE-M и NB-IoT. Секоја картичка пренесува и прима на сите поддржани преноси и носители, под услов безжичните технологии да се локално достапни и користениот модул за мобилна комуникација исто така ги поддржува соодветните безжични технологии.

Ако ви снема припејд податоци од 500 MB, можете лесно да ги надополнувате кај нас

SIM картичка - волумен на податоци 500 MB со брзина до 1 Mbit/s

Покриеност на земјата на SIM картичката

Авганистан, Албанија, Алжир, Андора, Ангвила, Антигва и Барбуда, Аргентина, Ерменија, Аруба, Австралија, Австрија, Азербејџан, Бахреин, Барбадос, Белорусија, Белгија, Бенин, Боливија, Бонаир (Холандски Антили), Босна и Херцеговина, Бразил, Британски Девствени Острови, Бугарија, Кабо Верде, Камбоџа, Канада, Кајман, Чиле, Кина, Колумбија, Хрватска, Костарика, Куба, Курасао (Холандски Антили), Кипар, Чешка, Данска, Доминика, Египет, Ел Салвадор, Екваторијална Гвинеја , Естонија, Фарски Острови, Финска, Франција, Француска Гвајана, Габон, Германија, Грузија, Гибралтар, Велика Британија, Грција, Гренланд, Гренада, Гвадалупе (Француски Антили), Гватемала, Гернзи, Гвајана, Хондурас, Хонг Конг, Унгарија, Исланд , Индија, Индонезија, Ирска, Островот Ман, Израел, Италија, Јамајка, Јапонија, Џерси, Јордан, Казахстан, Кореја, Република, Косово, Кувајт, Киргистан, La Désirade (Француски Антили), Лаос, Латвија, Либан, Лес Свети (Француски Антили), Лихтенштајн, Литванија, Луксембург, Малезија, Малта, Мари Галанте (Француски Антили), Мартиник (Француски Антили), Маурициус, Мајот, Мексико, Молдавија, Монако, Монголија, Црна Гора, Монсерат, Мароко, Мозамб , Нова Каледонија, Нов Зеланд, Никарагва, Нигерија, Северна Македонија, Норвешка, Оман, Султанат на Палау, Палестина, Панама, Парагвај, Перу, Филипини, Полска, Португалија, Порторико, Катар, Реунион, Романија, Русија, Свети Вартоломеј, Свети Китс и Невис, Сент Лусија, Сент Мартин (француски дел), Свети Винсент и Гренадини, Саудиска Арабија, Сенегал, Србија, Синт Мартен (Холандски Антили), Сингапур, Словачка Република, Словенија, Јужна Африка, Шпанија, Шри Ланка, Суринам, Шведска, Швајцарија, Тахити (Француска Полинезија), Таџикистан, Тајван, Танзанија, Тајланд, Того, Тринидад и Тобаго, Тунис, Турција, островите Туркс и Каикос, Украина, Обединетите Арапски Емирати, Уругвај, САД, Девствените Острови на САД, Узбекистан , Венецуела, Виетнам

покриеност на земјата langie ultra sim

Содржина на пакетот:

1x SIM-картичка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

99%
98%
Jiří

ULTRA LANGIE неограничена SIM-картичка со 500MB - 2G/3G/4G/LTE за превод во 150 земји важи до 10 години

сè според моите очекувања, едноставна операција,
Би сакал малку поголем дисплеј, но во ред е со очилата

Препорачувам. И за учење и за непознат терен

Преведено од: cs