Party Neon Wire 2,3mm + El Inverter 2x 1,5V AA - 10x Pack

Код: 101-1
16 120 ден 11 780 ден Цена без ДДВ: 9 816 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Неонска блескава жица за забава како идеален додаток на вашата облека за забава, украси за бар или автомобил и блескате како никогаш досега. Погледнете ги фотографиите и инспирирајте се.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

MEGA PACK - Neon Wire 2,3mm + El Inverter 2x 1,5V AA - 10x pack

1ks El Wire + El инвертер по цена 16€
Вкупна цена за 10 парчиња x 16 € = 160 €

Кога нарачувате, можете да изберете која било комбинација на бои на El жици.
(Само напишете забелешка колку парчиња и каква боја ви треба)

ел жица

Жица за неонски сјај за забави е идеален додаток на вашата облека за забава, украси за бар или автомобил и блескате како никогаш досега. Погледнете ги фотографиите и инспирирајте се. Напојувањето се снабдува со батерии поставени директно во контролната кутија. Овие уникатни неонски жици може слободно да се комбинираат со бои, можете да ја прилагодите големината што ја барате за забавниот фустан или други украси - автомобили или шипки. Стандардната должина на влакната е 3 m.

 • Флексибилен и водоотпорен, може да се обликува во која било форма
 • Осветлување до 360 степени
 • Животот: повеќе од 12.000 часа
 • Совршен за забави, украси на облека, декорација на автомобил, декорација до бар и друго.
 • Просечно влакно: 2,3 mm
 • Должина на влакна: 3 m
 • Работна температура: - 40 ° C до 80 ° C.
 • Напојување со батерија (неопходно е да се купи кутија со инвертер за напојување EL)

неонска ел жица

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена