Рајв маска ULTIMO - чувствителна на звук

Код: 88-227
1 736 ден Цена без ДДВ: 1 446 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Рајв маска ULTIMO - чувствителна на звук. Маската е опремена со сензор за звук и трепка, во зависност од тоа како се репродуцира музиката (или кој било друг звук).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Рајв маска ULTIMO - чувствителна на звук , која најдобро се истакнува на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, клубот, забавата или фестивалот, таа е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и да бидете кул. Маската е опремена со сензор за звук и трепка, во зависност од тоа како се репродуцира музиката (или кој било друг звук). Rave Electro LED маски - сите ќе ви позавидат.

Ел инвертерот се наоѓа на внатрешната страна на маската. Можете да купите Rave маски онлајн во нашата е-продавница.

Ел. напојување: контролна кутија (2 x AAA батерии не се вклучени)
Функција : трепка со звук (музика, говор итн.)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена