Смешен USB клуч - противпожарен апарат

Код: 17-032
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Смешен USB клуч во форма на противпожарен апарат се продава онлајн во нашата е-продавница. Универзален тип на USB клуч погоден за секојдневна употреба.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Смешен USB клуч во форма на противпожарен апарат се продава онлајн во нашата е-продавница. Овој универзален USB клуч од 16 GB е во форма на противпожарен апарат со прецизна обработка . Погоден за секојдневна употреба за складирање и пренос на датотеки во незанемарен дизајн. Идеален подарок за љубители на противпожарна служба или доброволни пожарникари. Во нашата е-продавница можете да најдете различни оригинални и квалитетни USB клучеви.

  • Капацитет: 16 GB
  • Материјал: Силикон


Спецификации:

Капацитет: 16 GB
USB брзина: USB 2.0
Компатибилен со: Windows, Mac OS и Linux
Работна температура: 0 ° C до 60 ° C (32 ° F до 140 ° F)
Работна температура: -20 ° C до 85 ° C (-4 ° F до 185 ° F)


Пакетот вклучува:

1x USB клуч

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена