LED повеќебојни блескави патики - GLUWY Star

Код: 88-232
4 278 ден Цена без ДДВ: 3 565 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards

GLUWY Star LED повеќебојни патики - со менување на боите се најновиот гаџет во модниот свет на денешницата.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

GLUWY Star LED повеќебојни патики - со менување на боите се најновиот гаџет во модниот свет на денешните млади луѓе. Со овие блескави патики сигурно ќе блескате на секоја забава, дискотека или фестивал. Затоа, ако сакате да бидете во центарот на вниманието и сакате да блескате , овие КУЛ светлечки патики се вистинскиот избор. Машки и женски унисекс блескави патики или LED чевли.

трепкачки LED лепливи патики

GLUWY е нов лајфстајл моден бренд за сите млади луѓе кои имаат свој специфичен LED стил за забава.

леплива мода

Најголемиот продавач на светлечки LED чевли во Словачка и Чешка

светкави лепливи чевли
Целиот чевел (освен ѓонот) може да блесне или да трепка со различна боја што можете да ја приспособите врз основа на вашата облека или расположение. Можете да изберете до 11 режими на осветлување (различни бои + стил на осветлување) . Секоја патика е опремена со USB приклучок преку кој можете да ги надополнувате вашите патики со вклучениот USB кабел, кој потоа може да се вклучи во приклучок, компјутер или лаптоп. Кога се полни, чевлите трепкаат со црвена боја. Ако веќе се наполнети, ќе престанат да трепкаат. Траењето на батеријата е приближно 6 часа. За да го вклучите или промените режимот на осветлување, притиснете го копчето што се наоѓа во јазикот на петицата од страната на USB конекторот за полнење. Кога копчето ќе се притисне подолго, светлото се гаси.
лепливи лед чевли

Достапни се до 11 режими на осветлување!

7 различни статични бои - Црвена, зелена, сина, жолта, цијан, виолетова, бела
4 режими на промена на бојата:
бело трепка (трепка само во бело)
непречено префрлување на бои (боја на градиент проследено со бавно трепкање)
трепкање на бојата (постепено трепка во сите бои)
непречено и брзо префрлување на бои (градиентна боја проследена со брзо трепкање)

Спецификации:

 • Материјал на ѓонот: гума
 • Материјал за патики: ткаенина со оптички влакна
 • Цел на чевли : внатрешни чевли
 • Моќност: вградена литиумска батерија
 • Полнење: USB (3 часа)
 • Траење на батеријата : прибл. 6 часа
 • Напон на батеријата: 3,7V
 • Светлосни режими: црвена, зелена, сина, жолта, цијан, виолетова, бела, брзо и бавно трепкање, брзо трепкање, алтернација на бавно и брзо трепкање

Содржина на пакетот:

1x пар блескави обоени чевли
1x USB кабел за полнење
1x Прирачник на словачки јазик

Во варијантата на производот, ве молиме изберете ја потребната големина на LED чевелот

П.С.: Доколку големината на чевлите не одговара, можете да ни ја испратите за промена на поголема или соодветно помала големина.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена