Лед осветлувачки качулка - црвено

Код: 01-096
3 658 ден 3 038 ден Цена без ДДВ: 2 531 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Ако барате дуксер со качулка со LED осветлување со кој сакате да се облечете и да бидете во центарот на вниманието меѓу вашите пријатели, вие сте на вистинското место.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Ако барате дуксер со качулка со LED осветлување со кој сакате да се облечете и да бидете во центарот на вниманието меѓу вашите пријатели, вие сте на вистинското место. Секој од нив е обложен со неонски влакна околу патентот и хаубата, така што ќе ја имате одличната забава во стилот на Tron.

Идеален за употреба во дискотеки, клубови, на забава или фестивал и е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да привлечете внимание и да бидете кул. Различни режими како брзо трепкање, бавно трепкање и стабилно светло.

Лед дуксер

Спецификации на производот:

  • 100% памук
  • 2x AAA батерии (не се вклучени)
  • Вклучен Ел инвертер (контролен кабинет од влакна).
  • Флексибилен и издржлив против вода
  • Пред миење мора да се отстрани El инвертерот
  • Рачно миење само - не потопувајте ниту еден дел од влакната
  • Карактеристики: брзо трепкање, бавно трепкање и постојано светло

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена