LED осветлување на чевли - Сребрени ѕвезди

Код: 88-158
4 030 ден Цена без ДДВ: 3 359 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto

LED осветлување за чевли - Сребрени ѕвезди од брендот GLUWY. Со светкави чевли, сигурно ќе блескате на секоја забава, диско или фестивал.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED осветлување за чевли - Сребрени ѕвезди, од брендот GLUWY се најновите измени во денешниот моден свет на младите луѓе. Со блескави патики сигурно ќе блеснете на секоја забава, дискотека или фестивал. Значи, ако сакате да бидете централна точка на внимание и сакате да блеснете, овие КУЛ светлечки чевли се вистинскиот избор за вас. Унисекс за мажи и за жени се продава преку Интернет.

GLUWY е нов лајфстајл моден бренд за сите млади луѓе кои имаат свој специфичен LED стил за забава.

леплива водена мода

Ѓон од секоја LED чевли може да светне или да трепка во различна боја, што можете да ја прилагодите според вашата облека или расположение. Можете да изберете до 11 режими на осветлување (различни бои + стилови на осветлување). Секоја патика е опремена со USB приклучок, преку кој патиките се полнат 2 часа со вклучениот USB кабел. Траењето на батеријата е 5-6 часа.

ѓон чевли со осветлување

Спецификации:

 • T тип: чевли со врвки
 • Материјал на ѓонот: гума
 • Материјал на чевли: синтетичка кожа
 • Напојување: Вградена литиумска батерија
 • Полнење: преку USB (2 часа)
 • Траење на батеријата: 5-6 часа
 • Напон на батеријата: 3,7V
 • Режими на осветлување: црвено, зелено, сино, светло зелено, светло сино, бело, тиркизно, тиркизно трепкање, наизменично брзо и бавно трепкање, брзо трепкање, наизменично бавно и брзо трепкање

Во варијација на производот, ве молиме изберете ја големината на LED чевлите

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена