Врвки - Неонски портокал

Код: 88-167
310 ден Цена без ДДВ: 259 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Врвки - Неонскиот портокал се рамни полиестерски врвки, кои се погодни за сите видови чевли, вклучувајќи чевли за трчање, чизми и лизгалки.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Врвки - Неонскиот портокал се рамни полиестерски врвки, кои се погодни за сите видови чевли, вклучувајќи чевли за трчање, чизми и лизгалки. Благодарение на составот од синтетички влакна, овие врвки се затегнуваат и имаат подолг животен век. Врвките имаат портокалова неонска боја и така со овие врвки секој чевел и целокупниот аутфит ќе блесне, или ќе ги подмлади вашите постари чевли. Должината на стилските врвки е 120 cm и ширината 1,2 cm. Материјалот е 100% полиестер. Пакетот вклучува две парчиња. Неонските врвки се погодни за нашите патики и чевли со LED осветлување.

неонски портокалови врвки

Содржина:

2x портокалови врвки - неонски

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена