LED машна за мажи - сина

Код: 88-192
930 ден 558 ден Цена без ДДВ: 465 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

LED машна за мажи - сината е совршен додаток на вашата луда облека. Партиските машнички најдобро се истакнуваат во диско, клуб, забава.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LED машна за мажи - сината е совршен додаток на вашата луда облека. Партиските машнички најдобро се истакнуваат во диско, клуб, забава или фестивал, тоа е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието, а особено да бидете кул. Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Машната е во сина боја, блиц со различни бои - сина, црвена.

сина машна за мажи

Напојување: батерија со копчиња LR 44 (AG13, 357A)
Функции : бавно трепкање, средно брзо трепкање, брзо трепкање

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена