Лед светли чевли - Црвени патики

Код: 88-146
5 270 ден 3 410 ден Цена без ДДВ: 2 841 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Лед светли чевли - Црвените патики, од брендовите GLUWY се најновите измени во денешниот моден свет на млади луѓе. Ќе се истакнувате на секоја забава, дискотека или фестивал.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Лед светли чевли - Црвени патики, од брендовите GLUWY се најновите измени во денешниот моден свет на млади луѓе. Со блескави патики сигурно ќе блеснете на секоја забава, дискотека или фестивал. Значи, ако сакате да бидете централна точка на внимание и сакате да блеснете, овие КУЛ светлечки патики се вистинскиот избор за вас.

!!! Специјален подарок за нарачка на LED чевли – Fidget Spinner бесплатно !!!

подарок за фиџет спинер

Ѓонот на секој ЛЕД чевел може да свети или да трепка во различна боја, која можете да ја прилагодите според вашата облека или расположение. Можете да изберете до 11 режими на осветлување (различни бои + стилови на осветлување). Секоја патика е опремена со USB приклучок, преку кој патиките се полнат 2 часа со вклучениот USB кабел. Траењето на батеријата е 5-6 часа.

GLUWY е нов лајфстајл моден бренд за сите млади луѓе кои имаат свој специфичен LED стил за забава.

Светлечки чевли лепливи

Спецификации:

 • T тип: патики со врвка - црвени патики
 • Материјал на ѓонот: гума
 • Материјал на патики: синтетичка кожа
 • Напојување: Вградена литиумска батерија
 • Полнење: преку USB (2 часа)
 • Траење на батеријата: 5-6 часа
 • Напон на батеријата: 3,7V
 • Режими на осветлување: црвено, зелено, сино, светло зелено, светло сино, бело, тиркизно, тиркизно трепкање, наизменично брзо и бавно трепкање, брзо трепкање, наизменично бавно и брзо трепкање

Содржина на пакетот:

1x пар LED чевли
1x USB кабел за полнење
1x Торба за носење
1x Прирачник на англиски јазик
+ LED Fidget Spinner бесплатно

Во варијација на производот, ве молиме изберете ја големината на LED чевлите

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (4)

98%