Топка против стрес - играчки со лепливи лепливи топки

Код: 11-451
930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Топка против стрес - играчки со лепливи лепливи топки. Оваа мрежеста топка против стрес ја менува бојата кога ќе ја притиснете - совршен подарок.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Топка против стрес - играчки со лепливи лепливи топки. Оваа мрежеста топка против стрес ја менува бојата кога ќе ја притиснете. Оваа топка се разликува од другите топки и мрежата и дава убав ефект. Mesh Ball е гумена топка исполнета со обоен мек силикон и завиткана во црна мрежа. Притиснете ја топката во вашата дланка со сила и ќе почнат да се случуваат навистина неочекувани работи. Кога ќе се притисне, масата се качува низ дупките во мрежата. Погледнете ги фотографиите!

Нема да сакате да ја земете оваа топка од рака. Освен што ќе се забавувате и релаксирате, ќе имате и убав тренинг. Притискањето на топката бара многу сила и потребен е тренинг. Подарокот е погоден за сите кои треба да се релаксираат . Направете 5-минутно загревање со топката против стрес Squishy во канцеларија или на долго возење со автомобил наместо пауза за пушење. Тоа ќе ве доведе до други идеи. Squishy е обоена топка погодна како играчка . Можете да ја стискате топката онолку долго колку што сакате, таа секогаш ќе се враќа во првобитната форма бидејќи има меморија на обликот. Играчката е пријатна на допир и многу популарна кај децата.

Анти стрес топка - играчки со шкртави хаос топки


Спецификации на производот:

Анти-стрес топка
Димензии на производот: Ø 6 cm
Тежина: 111 грамаМатеријал: гума, силикон, мрежа
Погоден за деца од 3 години.

Содржина на пакетот:

1 x Крцкава топка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена