Бебе ајкула - маска за лице со LED осветлување

Код: 88-264
1 178 ден Цена без ДДВ: 981 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Бебе ајкула со LED светла маска за лице - Омилен лик на семејството на ајкули, кој најдобро се истакнува на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клуб, на забава или фестивал.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Бебешка ајкула LED светла маска за лице - Омилен лик од семејството на ајкули, кој најдобро се истакнува на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клуб, на забава или фестивал , таа е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да импресионирате и секако биди кул. Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница.


ЕЛ. Напојување: контролна кутија (2 x AA батерии не се вклучени)
Функција : постојано светло, трепка

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена