Стап за фаќање пајаци или грабеж - Рачка и влакна со екстра дебели влакна 55 см

Код: 11-452
1 550 ден 1 054 ден Цена без ДДВ: 879 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Стапче или грабеж за фаќање пајаци - Рачка и влакна со екстра дебели влакна 55 cm​, кои се отвораат кога се притискаат - фаќаат инсекти, бубачки итн.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Стапче или грабач за фаќање пајаци - Рачка и влакна со екстра дебели влакна 55 cm​, кои се отвораат при притискање - фаќаат инсекти, бубачки итн. Сите знаеме некој што смртоносно се плаши од пајаци или инсекти воопшто. Алтернативно, можеби нема да ги мразите инсектите во вашиот дом, но нема да толерирате помисла да им наштетите. Фаќачот на пајаци е совршено решение за двете ситуации. Сега можете да се ослободите од секој инсект без да го повредите, а во исто време да се држите настрана од него.

Едноставно притиснете ја рачката и влакната со екстра дебели влакна ќе се отворат и ќе ги опкружат инсектите. И тогаш можете лесно да го пренесете надвор. Фати и ослободете го секој инсект без да го повредите. Фаќачот има влакна со екстра цврсти влакна , а пакувањето вклучува и лепенка и кука за лесно закачување и складирање. Должината на фаќачот е 55 см, така што можете да го достигнете насекаде

Мултифункционален фаќач на инсекти, бубачки, пајаци или други

фаќач за стапчиња за инсекти пајаци


Карактеристики на производот:

Димензии на производот: 55 x 7 x 13 cm
Тежина: 164 g
Материјал: ABS

Содржина на пакетот:

1x стапица за пајаци
1x заштитна футрола
1x леплива крпеница
1x кука за закачување

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена