Златно пенкало - ексклузивно златно пенкало со држач

Код: 100-014
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Златно пенкало - ексклузивно златно пенкало со држач за луксузно пишување е манифестација на елеганција и модерен стил. Спектакуларен дизајн и прецизна конструкција.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Златно пенкало - ексклузивно златно пенкало со држач за луксузно пишување е манифестација на елеганција и модерен стил. Со својот спектакуларен дизајн и прецизна конструкција, тој е идеален додаток за оние кои ја ценат убавината и квалитетот не само во пишувањето, туку и во визуелниот израз.

Ексклузивно златно пенкало со држач

Благородна елеганција во златна форма

Златното пенкало е вистински симбол на елеганција и стил. Неговата златна површина гарантира спектакуларен изглед, а избалансираната конструкција овозможува удобно и прецизно пишување. Без разлика дали се работи за потписи, важни документи или лични белешки, ова пенкало ќе донесе благородна елеганција во вашето пишување.

златен штанд за златно пенкало

Богатство на вашата маса

Пенкалото со држач е повеќе од само алатка за пишување. Тоа е вистинско богатство кое го украсува вашето биро и го привлекува вниманието на сите околу вас. Нејзиното истакнување и извонредност го прават не само практична алатка, туку и симбол на вашиот успех и извонредност.

елегантно златно пенкало со држач

Спецификација:

  • Прецизна конструкција
  • Златната површина дава спектакуларен и луксузен изглед
  • Балансирана конструкција за удобно и прецизно пишување
  • Погоден како исклучителен подарок за специјални прилики


Содржина на пакетот:
1x Златно пенкало со држач

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена